Interiér HK
Ing. Jan Konečný
Malinovského 274
686 01 Uherské Hradiště

T: +420 604 208 572
E: hkinterier@email.cz

Otevírací doba

PO - PÁ - 9:00 - 17:00
SO - DLE DOHODY
NE - ZAVŘENO

Co děláme

Výroba a montáž kuchyní Výroba a montáž kuchyní NECHTE SE HÝČKAT A DOPŘEJTE SI TROCHU INSPIRACE

Kuchyňské linky Dalno - náš styl je osobní, dizajn nadčasový a důraz pro detail nesmírně důležitý. Vytrvalost a originalita nás řadí mezi českou a slovenskou špičku ve výrobě kuchyňských linek.

Výrobou kuchyňských linek DALNO, vkladáme duši do vašich domácností. Pro nás je práce vášní. Ponořte se proto s námi do světa dizajnu a my vám vneseme srdce do vašich domovů.


Podlahy Podlahy Specializujeme se na kompletní prodej podlahového sortimentu, renovaci dřevěných podlah, instalaci korkových podlah, montáž masivních dřevěných podlah, pokládku vinylových i plovoucích podlah, parket a PVC.

Poradíme a pomůžeme vám s výběrem ideální podlahoviny. K dalším našim činnostem patří také broušení a lakování parketových a palubkových podlah a samozřejmě také poradenství v oblasti konstrukce a renovace dřevěných podlah.


Nátěry Dveře Nabízíme vám dveře interiérové i vchodové, dvoukřídlé, jednokřídlé či posuvné, v nejrůznějších provedeních z velkého množství materiálů a dekorů.

Vedle samotných dveří si zde vyberete i z velkého množství zárubní a dveřního příslušenství, od kování, přes kukátka až po dveřní zarážky.


Copyright © 2014-2019 HK Interiér

Tvorba www stránek, SEO / www.vip-net.cz