Interiér HK
Ing. Jan Konečný
Malinovského 274
686 01 Uherské Hradiště

T: +420 604 208 572
E: hkinterier@email.cz

Otevírací doba

PO - PÁ - 9:00 - 17:00
přestávka 11:30 - 13:00
SO - DLE DOHODY
NE - ZAVŘENO

Co děláme

Výroba a montáž kuchyní Výroba a montáž kuchyní NECHTE SE HÝČKAT A DOPŘEJTE SI TROCHU INSPIRACE

Kuchyňské linky Dalno - náš styl je osobní, dizajn nadčasový a důraz pro detail nesmírně důležitý. Vytrvalost a originalita nás řadí mezi českou a slovenskou špičku ve výrobě kuchyňských linek.

Výrobou kuchyňských linek DALNO, vkladáme duši do vašich domácností. Pro nás je práce vášní. Ponořte se proto s námi do světa dizajnu a my vám vneseme srdce do vašich domovů.


Podlahy Podlahy Specializujeme se na kompletní prodej podlahového sortimentu, renovaci dřevěných podlah, instalaci korkových podlah, montáž masivních dřevěných podlah, pokládku vinylových i plovoucích podlah, parket a PVC.

Poradíme a pomůžeme vám s výběrem ideální podlahoviny. K dalším našim činnostem patří také broušení a lakování parketových a palubkových podlah a samozřejmě také poradenství v oblasti konstrukce a renovace dřevěných podlah.


Nátěry Dveře Nabízíme vám dveře interiérové i vchodové, dvoukřídlé, jednokřídlé či posuvné, v nejrůznějších provedeních z velkého množství materiálů a dekorů.

Vedle samotných dveří si zde vyberete i z velkého množství zárubní a dveřního příslušenství, od kování, přes kukátka až po dveřní zarážky.


Schody a zábradlí Schody a zábradlí Schodiště a schody se významně podílí na celkovém estetickém dojmu vstupních hal a pokojů. Originální, elegantní a bytelná schodiště budou nepřehlédnutelnou součástí vašeho domova. Výroba schodů je jednou z našich hlavních činností.

Nedílnou součástí dřevěných schodišť jsou také madla, která mají nejen praktickou, ale také estetickou funkci.

Součástí našich schodišť je samozřejmě také vkusné zábradlí. Výplň zábradlí může být dřevěná, skleněná, kovaná nebo z mosazi, z nerezu či z oceli s povrchovou úpravou.


Copyright © 2014-2019 HK Interiér

Tvorba www stránek, SEO / www.vip-net.cz